Som medlem kan du genbestille din ordrer, få kampagnetilbud før alle andre og meget mere. Er du allerede medlem men glemt din kode? Du kan få en ny adgangskode her.
Avénes renselotion passer perfekt til dig med udsat hud. Efter en medicinsk behandling har huden brug for ekstra pleje og næring. Indholdet af shea butter og jojobaolie gør, at rensecremen er rig og regenererende for huden.
Værd at vide om produktet:
Cremen er god til dehydreret hud og virker genopbyggende, så hudens fugtbalance opretholdes.
Kan anvendes af uren og olieret hud, samt hud der har undergået medicinsk behandling grundet cremens beroligende egenskaber.
Testet og dokumenteret virkning Renselotionen er sæbefri.
OBS: Der kan forekomme mindre afvigelser mellem ovenstående indhold og den indholdsdeklaration, der fremgår af den vare, du modtager fra Jala-Helsekost. Vi anbefaler derfor altid at kontrollere indholdsdeklarationen på det fysiske produkt.