Som medlem kan du genbestille din ordrer, få kampagnetilbud før alle andre og meget mere. Er du allerede medlem men glemt din kode? Du kan få en ny adgangskode her.
Let fugtcreme til fedtet og uren hud, der balancerer fugt uden at tilstoppe porer. ZEROID Pimprove Moisturizer er en let fugtighedscreme udviklet til fedtet og uren hud. Den hjælper med at balancere hudens fugtniveau uden at tilstoppe porerne eller gøre huden fedtet.
Formlen arbejder på at regulere overskydende talg og forbedre hudens balance, samtidig med at den tilfører nødvendig fugt. Huden efterlades frisk, let fugtet og mere ensartet.
Den lette tekstur absorberes hurtigt og giver en behagelig, ikke-fedtet finish, hvilket gør den ideel til daglig brug.
ZEROID Pimprove Moisturizer er velegnet til hud med tendens til urenheder, der stadig har brug for effektiv fugtpleje.Godt at vide:
OBS: Der kan forekomme mindre afvigelser mellem ovenstående indhold og den indholdsdeklaration, der fremgår af den vare, du modtager fra Jala-Helsekost. Vi anbefaler derfor altid at kontrollere indholdsdeklarationen på det fysiske produkt.