Hos Helsebixen ønsker vi at være en webbutik med det størst mulige sortiment, sammenholdt med at vi ønsker at give gratis fragt, giver det nogle udfordringer på en række varer hvor prisen per styk er lav og vægten er høj. Det koster os nemlig markant mere at behandle en tung ordre end en let ordre. Derfor har vi ved en meget lille del af vores særligt tunge eller uhåndterlige varer (såsom mel, frø, tunge glas, varer som går i stykker under fragt eller lign.) er vi nødt til at opkræve DKK ,- for håndtering. Der er derfor tale om et håndteringsgebyr og ikke en ekstra fragtomkostning.
Vi gør dette for at holde det simpelt for alle. Vi mener at det er fair at vi tilbyder alle varer, selv de tunge i vores sortiment. På de tunge varer, tager vi så et tung vare gebyr. Vi håber på din forståelse af dette, og at i støtter op om målet med et stort sortiment, da alternativet er at vi som en lang række af vores konkurrenter holder op med at sælge disse vare. Det ønsker vi ikke.
Vores mål er at gøre det så nemt og billigt for dig som muligt - men vi ønsker trods alt ikke at tabe penge.
Om produktet
Nem og hjælpsom måde at påføre hårfibrer til håret.
Med det skruevenlige låg, kan du putte den direkte på bøtten med dine hårfibrer og let trykke hårfibrerne ud. Trykket kan justeres, så du selv er med til at regulere mængden af hårfibrer, der kommer ud. Desuden har den en spids ende, så du nemt kan se hvor du rammer, og du vil med dette låg reducere mængden af det daglige forbrug af hårfibrer.
Værd at vide:
Let fordeling af hårfibrer
Justerbart tryk
Spids ende til bedre sigte
Anvendelse
Skru låg og sigte af bøtten med hårfibre. Skru Njord Hair Fibers Applicator på bøtten. Tryk på pumpen for at tilføre hårfibrene i håret. Variér trykket for at justere mængden af hårfibre, som tilføres håret.
Skru låg og sigte af bøtten med hårfibre.
Skru Njord Hair Fibers Applicator på bøtten.
Tryk på pumpen for at tilføre hårfibrene i håret. Variér trykket for at justere mængden af hårfibre, som tilføres håret.