Som medlem kan du genbestille din ordrer, få kampagnetilbud før alle andre og meget mere. Er du allerede medlem men glemt din kode? Du kan få en ny adgangskode her.
Hos Helsebixen ønsker vi at være en webbutik med det størst mulige sortiment, sammenholdt med at vi ønsker at give gratis fragt, giver det nogle udfordringer på en række varer hvor prisen per styk er lav og vægten er høj. Det koster os nemlig markant mere at behandle en tung ordre end en let ordre. Derfor har vi ved en meget lille del af vores særligt tunge eller uhåndterlige varer (såsom mel, frø, tunge glas, varer som går i stykker under fragt eller lign.) er vi nødt til at opkræve DKK ,- for håndtering. Der er derfor tale om et håndteringsgebyr og ikke en ekstra fragtomkostning.
Vi gør dette for at holde det simpelt for alle. Vi mener at det er fair at vi tilbyder alle varer, selv de tunge i vores sortiment. På de tunge varer, tager vi så et tung vare gebyr. Vi håber på din forståelse af dette, og at i støtter op om målet med et stort sortiment, da alternativet er at vi som en lang række af vores konkurrenter holder op med at sælge disse vare. Det ønsker vi ikke.
Vores mål er at gøre det så nemt og billigt for dig som muligt - men vi ønsker trods alt ikke at tabe penge.
Om produktet
Skøn gaveæske med Aurelia Londons lækre produkter. Med dette fuldente nat-kit, kan du give din hud alle de nærende og plejende ingredienser, den har brug for, inden nattesøvnen.
Du får Probiotic Concentrate, som blender smukt sammen med Cell Repair Night Oil for at forny huden. Du får derudover en gua sha sten, som er en massagesten, du kan påføre produkterne med, og som samtidig forbedrer blodcirkulationen, giver fornyet glød i huden, reducerer rynker, mindsker poser under øjnene og giver en mere ensartet hudtone.
Produkterne vil hjælpe med at fremme lymfedrænage, for at få huden til at se skulptureret og udhvilet ud, når du vågner.