Som medlem kan du genbestille din ordrer, få kampagnetilbud før alle andre og meget mere. Er du allerede medlem men glemt din kode? Du kan få en ny adgangskode her.
Umberto Giannini stylingcreme for bølger og krøller Banana Air Dry Lotion er en fugtgivende stylingcreme, der giver fugt og volumen til de naturlige krøller og bølger i håret, uden behov for varmestyling.
Stylingcremen har en let formel, der giver medium hold til de naturlige krøller. Med bananekstrakt, der giver glans, og nærende sheasmør og kokosolie, der tilfører masser af næring og fugt. Håret bliver blødere og beroliger de uregerlige lokker og krus, for et friskt, voluminøst look uden brug af varmestyling. Banana Air Dry Lotion har en mild duft af banan og ananas.
Velegnet til fint hår med naturlige bølger eller krøller, samt hår, der er blevet farvet og kemisk behandlet. Vegansk.Godt at vide:
OBS: Der kan forekomme mindre afvigelser mellem ovenstående indhold og den indholdsdeklaration, der fremgår af den vare, du modtager fra Jala-Helsekost. Vi anbefaler derfor altid at kontrollere indholdsdeklarationen på det fysiske produkt.