Hos Helsebixen ønsker vi at være en webbutik med det størst mulige sortiment, sammenholdt med at vi ønsker at give gratis fragt, giver det nogle udfordringer på en række varer hvor prisen per styk er lav og vægten er høj. Det koster os nemlig markant mere at behandle en tung ordre end en let ordre. Derfor har vi ved en meget lille del af vores særligt tunge eller uhåndterlige varer (såsom mel, frø, tunge glas, varer som går i stykker under fragt eller lign.) er vi nødt til at opkræve DKK ,- for håndtering. Der er derfor tale om et håndteringsgebyr og ikke en ekstra fragtomkostning.
Vi gør dette for at holde det simpelt for alle. Vi mener at det er fair at vi tilbyder alle varer, selv de tunge i vores sortiment. På de tunge varer, tager vi så et tung vare gebyr. Vi håber på din forståelse af dette, og at i støtter op om målet med et stort sortiment, da alternativet er at vi som en lang række af vores konkurrenter holder op med at sælge disse vare. Det ønsker vi ikke.
Vores mål er at gøre det så nemt og billigt for dig som muligt - men vi ønsker trods alt ikke at tabe penge.
Om produktet
OPI destinated to be A legend
Denne OPI neglelak i nuancen Destinated To Be A Legend giver dine negle et stilrent udtryk. Den 15 ml flaske indeholder en slidstærk formel, der holder sig på neglene uden at chippe.
Professionel styrke og holdbarhed med en elegant finish hver gang
15 ml rækker til cirka 20-25 påføringer
Blank finish der fremhæver farven
Formel der modstår daglig slitage
Stærk beskyttelse til dine negle
For at undgå chipping og opnå længere holdbarhed, påfør to lag, og lad hvert lag tørre helt. Brug et beskyttende lag under og over lakken. Dette hjælper med at bevare farven og forhindrer afskalling.
Personlig finish med præcis påføring
Børsten gør det nemt at påføre lakken præcist. Formlen tørrer hurtigt, så du ikke spilder tid. Hvis du ofte bemærker, at din neglelak skaller af hurtigt, kan denne lak være løsningen med sin slidstærke formel.